1/22
צור קשר

שם מלא *

דוא"ל *

נייד *

הודעה

1/4

אות לאות תביע אומר... ומה זה אומר מבחינתך?

אות לאות תביע אומר הינה תוכנית רדיו שבועית בהנחייתי, ואני מזמין אותך להיות בה הכוכב הראשי בשידור חי. כבר נשמע מעניין, נכון? ומה מתבקש ממך לעשות? לכל אחד מאיתנו יש אירוע או חוויה שנחרטו עמוק בלב ואשר מלווים אותנו כל חיינו. גם לך. גלה לי את הסיפור שלך מהעבר ואני אגלה לך את שצפוי לך בעתיד על פי תורת הנומרולוגיה הקבלית הכוללת בין השאר אסטרולוגיה וסוד האותיות.

ועכשיו להפתעה:

 הסיפור שלך מהעבר והפתיחה שלי לעתידך 
יעשו בשידור ישיר ברדיו. כן, שנינו יחד באולפן 
בשידור חי - ON-LINE - במשך שעה.

ובכן, אני מציע לך לבוא ולשתף את המאזינים בסיפור מעברך  באולפן הרדיו של קול ישראל הרשת החינוכית 106FM  בשידור ישיר, ולבלות איתי באולפן במשך שעה שלמה שכוללת:

✔ את הסיפור שלך כמובן
✔ השמעת שירים לפי בחירה שלך
✔ ראיון רדיופוני אישי שאני מנחה
✔ וכפי שהבטחתי:

אני אפתח לך את סיפור חייך המתואר במפת הדרכים שלך לפי הנומרולוגיה הקבלית. דברים שלא ידעת על עצמך כמו: תכונות אופי, יתרונות וחוזקות שלך, הייעוד שלך בחיים, כיוונים שהגורל מייעד לך ואשר כדאי לך לפנות אליהם ברמת התאמת מקצוע ותעסוקה, זוגיות, לימודים או כל דבר אחר שמעניין אותך לקבל בו עצה והכוונה. ועכשיו, בודאי יש לך ספק ושאלה, נכון? נראה אם קלעתי למה עובר לך בראש, הנה:

נתחיל בספקות והם מובנים:
אל דאגה, שום דבר שאינך רוצה לחשוף בנוגע אליך או לתכונות האופי שלך לא ייחשף בשידור. אני מקפיד לפרוס רק את הדברים החיוביים, הטובים ואשר מעצימים אותך. אנחנו נתאם מראש על מה נדבר והכל יעשה בהסכמה שלך. הרי המטרה היא לקדם אותך תוך כדי חווייה יוצאת דופן שמצפה לך כאורח שלי בשידור רדיו.
 
והיתה לך גם שאלה, נכון?
מה לי ולהתאמה נומרולוגית או מזלות לפי תאריכים? ובכן, מאחר ולא הכרנו עדיין, הנה כמה מילים שיאירו את העניין הזה גם. שמי שרון נריה בר-און ואני עוסק מאז שנת 2000  בנומרולוגיה הקבלית. פתחתי כבר למעלה מ-4000 מפות נומרולוגיות קבליות. סיפרתי לאלפי אנשים על גיבורי התנ"ך החבויים במפותיהם ועל בסיסן הענקתי: ייעוץ תעסוקתי, זוגי, הכוונה ללימודים שהובילו את מבקשי המפות האלה להצלחה והעצמה וביצוע בחירות המתאימות לקווי האופי, יכולות, תכונות, חוזקות וייעוד.
בנוסף לעיסוקי אלה אני גם עיתונאי, יו"ר ועדת רדיו בחבר הנהלה באיגוד הישראלי לעיתונות תקופתית וכמובן שדרן בכיר, מפיק, עורך ומשדר ברדיו קסם FM106 הממוקם  ב- HIT המכון הטכנולוגי בחולון.
 
ויש עוד... הקסם!
מסתבר שיש למדיה הרדיופונית מן קסם שקשה להסבירו במילים אבל מרגישים אותו לאורך כל השידור ואף לאחריו. זו חוויה יוצאת דופן שנחרטת לשנים ואולי היא תהפוך לסיפור הבא שילווה אותך כתבלין מתוק וזיכרון נעים ומהנה. אגב, את השידור ברדיו ניתן להעלות לדף הפייסבוק שלך ולשתף את חבריך.

אני מזמין אותך להשתתף בתוכנית הרדיו
שמתאימה לך ברדיו קס"ם 106 FM
אפשר להתקשר אלי:
בצ'יק - 054-5417948
בקליק -sharonbo@012.net.il
צור קשר

שם מלא *

דוא"ל *

נייד *

הודעה

שרון נריה בר-און
054-5417948

© כל הזכויות שמורות i-radio לשרון נריה בר-און, ע"י artCode

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now