צור קשר

שם מלא *

דוא"ל *

נייד *

הודעה

ובחרת בחיים... במה לסיפורים של שורדי שואה ובני משפחותיהם

ובחרת בחיים - תוכנית הרדיו היחידה שמקדישה זמן שידור ובמה להנצחת השואה ולסיפור חייהם של ניצולי השואה. בצד קיום הצו "לזכור ולא לשכוח" עונה התוכנית למשפט הידוע: לכל איש יש שם וגם... סיפור. ובחרת בחיים, הינה הזדמנות מצויינת  לספר - 60 דקות בשידור חי  ברדיו - את סיפור הגבורה ונס ההצלה שלך כניצול שואה או של מי שהיו שם - אבא, אמא, סבא או סבתא וכך להנציח ולכבד את מורשתם. 

זו שליחות!!!
כבן לניצולי שואה אני רואה בהקדשת זמן שידור נטו – ללא פרסומות - קיום מצות 'לזכור ולא לשכוח'. אני גם יודע מביתי שלי, עד כמה הוצאת הדברים החוצה ע"י אלה שהיו ועברו את התופת, חשובה להם ומשחררת.
 
מה בתוכנית
במהלך התוכנית אשבץ שירים וקטעי מוזיקה בקשתך, אציג אותך וביחד נקיים שיחה בכל נושא שרק עולה על דעתך. נדבר על האירועים עצמם, על הכוחות ותעצומות הנפש שאדם מגייס כדי לעבור מסלול חיים כל כך קיצוני ובלתי נתפס. נפתח קו טלפון למאזינים שרוצים לעלות לשידור להגיב או לשאול. ומי יודע... אולי נצליח גם לטוות מחדש קשר עם אדם מאותה תקופה שמאז ועד היום לא ידעת אם הוא עדיין בחיים.
 
איך מקשיבים לתכנית?
בשידור חי- בתדר 106 FM  
בפייסבוק- ניתן להאזין לתוכנית בכל מקום בעולם
                 באמצעות עמוד הפייסבוק של רדיו קס"ם.
 
לאחר השידור, אעניק לך הקלטה של התוכנית, אותה הוא באפשרותך להעלות לדף הפייסבוק, יו-טיוב או לשתף אחרים כמו ניצולי שואה אחרים שרוצים להאזין.

לכל איש יש שם... וסיפור ואני אשמח להזמין אותך
להשתתף בתוכנית הרדיו ובחרת בחיים
ברדיו קסם 106 FM.
רוצה ליצור איתי קשר:
בצ'יק - 054-5417948
בקליק -sharonbo@012.net.il
צור קשר

שם מלא *

דוא"ל *

נייד *

הודעה

שרון נריה בר-און
054-5417948

© כל הזכויות שמורות i-radio לשרון נריה בר-און, ע"י artCode

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now