1/22
צור קשר

שם מלא *

דוא"ל *

נייד *

הודעה

מילה למילה מתחברות לסיפור.
וליצירה הספרותית שלך מגיעה חשיפה

יצירה ספרותית זה לא "עוד" ספר, סיפור, שיר או רומן.  זה ה"בייבי" שלך שכל כך הרבה זמן, מאמץ, תעצומות נפש, עליות, מורדות ואנרגיה הושקעו בלידתו. מגיע ליצירה שלך חשיפה. גם לך. ועל כן,  אני מזמין אותך לספר לי את הסיפור שלך תוך כדי ראיון בן 60 דקות בשידור ישיר ברדיו במהלכו:

✔ נדבר על היצירה הספרותית האחרונה שלך,
✔ נציג אותך מכל זוית שברצונך להאיר
✔ נשמיע שירים אהובים עליך,
✔ נפתח קו פתוח למאזינים... ועוד.

תוכנית הרדיו מילה למילה מתחברות לסיפור
היא לא רק חשיפה מעולה לך וליצירה שלך:

בחלקה השני של התוכנית, אפתח את מפת הדרכים הנומרולוגית הקבלית שלך. מפה זו תפרוס בפנינו את התכונות, החוזקות והעוצמות – הידועות והנסתרות - המאפיינות אותך. על בסיס אלה אעניק לך הכוונה וכלי העצמה שיפיחו בך אנרגיות יצירתיות מוגברות, כיווני יצירה חדשים המתאימים לקווי האופי וליעוד שלך בכל תחום בכלל ובתחום היצירה בפרט. מה לי ולעולם הנסתר? הנה:

נעים להכיר,
במיוחד כשמדובר בחברים לעט. 

שמי שרון נריה בר-און סופר, עיתונאי, המפיק, והמראיין של תוכניות רדיו ובהן גם "מילה למילה מתחברות לסיפור". מרכז חיי היא תורת  הנומרולוגיה הקבלית – תורה ייחודית להעצמה .

באמתחתי פתיחת ופיענוח של יותר מ-4000 מפות חיים, גורל, ייעוד וחיזוי לצורך העצמה מקצועית, התאמה זוגיות, הכוונה ללימודים, כיוונים בחיים ועוד. המפות נפתחו לכל דורש כולל אמנים, זמרים, אנשי רוח ובמה, ששאבו מהמפגש האישי המשותף שלנו כוחות ומצפנים למינוף קריירה ותחום פעילות חדשים ומהנים.

ויש עוד...

ולאחר השידור אתן לך את קובץ ההקלטה של התוכנית. כך עומדת בפניך האפשרות להשמיע את הראיון לחבריך, להפיצו ברשתות החברתיות, פודקאסטים, להעלות בדף שלך בפייסבוק או לשמור כמזכרת מרגשת.

1/4
להשתתפות בתוכנית "מילה למילה מתחברות לסיפור" 
ברדיו קסם 106FM
מתקשרים ישירות אלי שרון נריה בר-און מנחה התוכנית:
בצ'יק - 054-5417948
בקליק -sharonbo@012.net.il
צור קשר

שם מלא *

דוא"ל *

נייד *

הודעה

שרון נריה בר-און
054-5417948

© כל הזכויות שמורות i-radio לשרון נריה בר-און, ע"י artCode

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now